Šiaulių rajono seniūnijų sporto varžybos

Birželio 11 dieną Gruzdžių seniūnijos komanda dalyvavo Šiaulių rajono seniūnijų sporto varžybose. Tinklinio varžybose dalyvavo Gruzdžių gimnazijos I gimn. klasės mokiniai: K. Akstinas, N. Grigalaitis ir J. Gedminas, kurie 2 pogrupyje užėmė III vietą,  bet dėl laiko trūkumo (dalyvavo 10 komandų) į tolimesnes varžybas nepateko. Stalo teniso varžybose II vietą kartu su komanda  užėmė buvęs Gruzdžių gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas V. Budraitis. Geriausiai sekėsi 5kl. mokiniui T. Visockui,  kuris su Gruzdžių  futbolo komanda užėmė I vietą ir į viršų kėlė nugalėtojų taurę. Tarp 7 dalyvavusių komandų iš įvairių seniūnijų  bendroje įskaitoje Gruzdžių seniūnijos komanda užėmė  IV vietą. Dėkojame visiems atstovavusiems.