Literatūrinė popietė „Stebuklingas knygų pasaulis“

Gimnazijos mokiniai, susirinkę į knygų namus – A. Griciaus biblioteką, dalinosi perskaitytų knygų patirtimis. Juk smagu, perskaičius knygą, papasakoti savo įspūdžius, sudominti kitus atsivėrusiu kitokiu pasauliu. Milvydas atskleidė įdomią dingusios šluotos istoriją, kurią perskaitė T. Dirgėlos knygoje „Tomas ir Danas. Dingusios šluotos byla“. Knygų mėgėjai iš septintos klasės Deividas, Eimantas ir Domantas , perskaitę Y. Zaltowskos knygą „Messi. Berniukas, kuris tapo futbolo legenda“, suprato, kad žmogus, turintis valią ir tikslą, gali kurti stebuklus. Urtė teigė, jog pašėlusios močiutės pasaulį daro įdomesnį, tuo ji įsitikino perskaičiusi K. Mitchell knygą „Pašėlusi močiutė…“. Eligijui buvo smagu skaityti istorijas, kurias į knygą „Padaužų kaimo vaikai“ sudėjo A. Lindgren. Popietės dalyvius stebino ir Sidabrinio ponio nuotykiai, ir Los Andželo detektyvo sumanumas, atskleidžiant serijinio žudiko tapatybę, ir įsimylėjėlių Jurgos ir Girdvainio meilės istorija. Apie tai popietės dalyviams papasakojo Patricija, Brigita, Enrikas, Augustė, Miglė, Viltė ir Rimvydas. Kiekviena perskaityta knyga – tai naujas pasaulis, nauja istorija, kuria verta pasidalinti su kitais, kad ir juos paskatintume skaityti…