Brandos atestatų įteikimo šventė 2022

Pasaulis – tai didžiulė drobė,
Kurioje kiekvienas paliekame žymę.
Šviesią, Tamsią…
Pasaulis – tai knyga, kurią mes rašome.
Visą gyvenimą. Po raidę.
Po žodį, po eilutę.
Kiek sugebame.
                              (M.K.Čiurlionis)

Liepos 15 dieną gimnazijoje vyko XVII abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė. Jaukioje aplinkoje sveikinimo žodžius ir linkėjimus abiturientams skyrė gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas, klasės auklėtoja Jekaterina Vrublevskaja. Artimųjų ir draugų apsuptyje brandos atestatai įteikti 12-kai šios laidos abiturientų, sėkmingai baigusių vidurinio ugdymo programą ir išlaikiusių brandos egzaminus. „Dabar kiekvienas iš Jūsų turite galimybę rinktis tai, kas mieliausia Jūsų širdžiai, siekti savo svajonės, savo tikslo. Pasitikėkite ir tikėkite savimi, turėkite bei atkakliai siekite savo tikslų. Mes tikime, kad  visi prisijaukinsite savo laimės paukštę. Svajokite, ieškokite, atraskite, mylėkite ir būkite laimingais, tolerantiškais, išsilavinusiais žmonėmis. Gero kelio Jums, mieli mūsų abiturientai!”