Olimpinis ruduo 2022

Rugsėjo 16 dieną Kuršėnuose vyko Šiaulių rajono mokinių sporto šventė „Olimpinis ruduo 2022“. Šventės programoje buvo: lengvosios atletikos krosas, kvadratas, futbolas, krepšinis, tinklinis, įvairios individualios rungtis. Gimnazijai atstovavo dvidešimt sportininkų. Kroso varžybose antrąją vietą iškovojo R. Jasinskaitė (I g.kl.), pirmąją – G. Šimkevičiūtė (II g.kl.). Žaidimuose antrąją vietą iškovojo merginų futbolo ir krepšinio komandos, trečiąją – berniukų kvadrato komanda. Kimštinio kamuolio metimo į tolį rungtyje trečiąsias vietas užėmė D. Dužinskytė (7 kl.) ir N. Grigalaitis (II g.kl.), antrąją – S. Jasnauskaitė (7 kl.), pirmąją – J. Gedminas (II g.kl.). Žiedų metimo į taikinį rungtyje trečiąją vietą iškovojo Dužinskytė (7 kl.), pirmąją – U. Alejūnaitė (6b kl.). Džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais.


Fizinio ugdymo mokytojai