Sveiko maisto fiesta 2022

Spalio 10-14 dienomis gimnazijoje vyko “Sveiko maisto fiesta”. Įvairiose sveikatos stiprinimo veiklose dalyvavo mokiniai, klasių auklėtojai, noriai bendradarbiavo mokinių tėveliai. Pradinių klasių mokiniai noriai įsijungė į įvairias veiklas. Vandens – joje buvo skatinami gerti pakankamai vandens, atsisakyti saldžių vaisvandenių. Vaisių – džiaugėsi, jog galėjo paragauti įvairių vaisių. Daržovių – skanavo daržoves. Arbatos – pertraukų metu mėgavosi įvairių arbatų kvapais, gurkšnojo svaikuoliškas arbatas, paskanintas medumi. Dalyvavo sveikuoliško patiekalo “Sveikai maitinuosi – gerai jaučiuosi” pristatyme. 5-8 klasių mokinių komandos tarpusavyje rungėsi viktorinoje „Sveikas maistas – nauda sveikatai“. Dalyviai atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, kūrė ketureilius, ragavo įvairių vaisių bei daržovių ir turėjo atspėti jų pavadinimus. O penktadienio rytą visi, kas apsilankė bibliotekoje, pamatė, jog ant stalų puikavosi sveikuoliški skanėstai: daržovių patiekalai, pyragai, saldainiai, sausainiai.