Karjeros diena I gimnazijos klasėje

Gruzdžių gimnazijos gimnazinių klasių mokiniai dalyvauja ES projekte „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje”. I gimn. kl. mokiniai spalio 20d.  vyko į Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardą. Rinktinės leitenantė papasakojo mokiniams apie pasienio pareigūnų darbą, atliekamas funkcijas. Mokiniai sužinojo, kur galima įgyti šią profesiją, dalyvavo viktorinoje, turėjo galimybę pasimatuoti pareigūnų amuniciją, stebėjo apmokyto kinologų šuns pasirodymą.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje susitiko su Sveikatos priežiūros ir Verslo ir technologijų dekanėmis, kurios mokiniams pasakojo apie galimybę studijuoti kolegijoje. Mokiniai dalyvavo Vengrijos dėstytojo vedamoje pamokoje, mokėsi valdyti robotukus. Išvykos metu ne tik susipažino su profesijomis ir galimybe studijuoti, bet ir pagilino savo istorijos, geografijos, anglų kalbos ir informacinių technologijų žinias.