„Nepatogus kinas“ Gruzdžių gimnazijoje

Džiaugiamės, jog visoje Lietuvoje šiuo metu vykstantis dokumentinio kino festivalis „Nepatogus kinas“ pasiekė ir mūsų gimnaziją. Spalio 25 d. kartu su edukatore, aktore Monika Šaltyte žiūrėjome filmą „Istorijos iš dušo“ (rež. Teresia Fant). Jame įamžinti paauglių išgyvenimai ir apmąstymai iš persirengimo kambario. Filmas atskleidė paaugliams svarbius dalykus, tarpusavio santykių problemas. Po jo peržiūros gimnazistai aktyviai įsitraukė į edukatorės Monikos jaukiai vedamą diskusiją, aptarė patiriamas emocijas, reakcijas. Šis filmas paskatino I, II ir IV klasių mokinius, dalyvaujančius veikloje, užduoti sau daug klausimų: kas mums svarbu ir jautru gyvenime, kokie stereotipai mums trukdo būti savimi.

Dėkojame „Nepatogiam kinui“ už suteiktą galimybę dalyvauti nemokamoje edukacijoje.

Mokytoja Vilma Šimkuvienė