Aktyvus ir atsparus pilietis – sėkmingos valstybės ateitis”

Gruzdžių gimnazijos II, III ir IV gimn. klasės mokiniai dalyvavo projekte „Aktyvus ir atsparus pilietis – sėkmingos valstybės ateitis”. Projekto tikslas – įgalinti Lietuvos regionuose gyvenantį jaunimą tinkamai įvertinti informacinę erdvę, taip užkertant kelią plisti nepasitikėjimui valstybe ir skatinant pilietiškumą.

Spalio 20 d. (ketvirtadienį) Gruzdžių gimnazijoje vyko dviejų dalių mokymai, kurie truko 2 val.  su teorine dalimi bei praktiniu interaktyviu žaidimu, skirtu įgytoms žinioms įtvirtinti. Mokymų metu dalyviai buvo supažindinami su dezinformacijos pavydžiais, informacijos tikrinimo būdais bei informacinio raštingumo daroma įtaka pilietiškumui.

Mokymus vedė Luka Lesauskaitė – aktyvi visuomenininkė, istorikė, LRT Radijo laidos apie pilietiškumą „Vardan tos“ vedėja ir Laisvūnas Čekavičius – projekto koordinatorius, viešosios įstaigos „Pilietinio Atsparumo Iniciatyva“ atstovas.

Istorijos mokytojas A. Mickevičius