Netradicinė anglų kalbos pamoka

Lapkričio 9 dieną I gim. klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje, kuri vyko P. Višinskio bibliotekoje Amerikos skaitykloje. Amerikos skaitykloje organizuojamos anglų kalbos pamokos, tai puiki tradicinių pamokų alternatyva norintiems sužinoti daugiau ir lavinti anglų kalbos įgūdžius. Per pamokas naudojamos priemonės supažindino mokinius su viena didžiausių pasaulio šalių – JAV. Mokiniai klausėsi paskaitos apie JAV istoriją, kultūrą, įžymias asmenybes, pastatus bei kartu su mokytoja diskutavo, atsakinėjo į klausimus. Naudojant Kahoot programą patikrino savo žinias apie girdėtą informaciją. Pirmų trečių vietų nugalėtojai buvo apdovanoti simbolinėmis Amerikos skaityklos dovanėlėmis.