Projektas „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“

Gruzdžių gimnazijos III-IV gimnazinių klasių mokiniai dalyvauja ES projekte „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje”. Lapkričio 18 d.  vyko į Vilniaus universiteto Šiaulių akademiją, susitiko su Edukologijos ir Regionų plėtros institutų atstovėmis, kurios mokiniams pasakojo apie galimybę studijuoti akademijoje. Mokiniams buvo pristatytos specialybės, kurias galima pasirinkti, įstojimo sąlygos. Dalyvavo ekskurijoje Šiaulių akademijos bibliotekijoje.

Apsilankė įmonėje UAB Baltic vairas, kur mokiniai apžiūrėjo gamybos procesą, sužinojo kokie ir kiek darbuotojų dirba įmonėje, kokia metinė apyvarta, kokių kompetencijų reikia konkrečiam darbuotojui, atlyginimų žirklės tarp kvalifikuoto, nekvalifikuoto darbuotojo.