Pirmokų integruota veikla „Prie lesyklos“

Skatinant šiuolaikinį gamtamokslinį ugdymą, integruojamos gamtamokslinės žinios ir gebėjimai, kūryba ir kūrybinės idėjos bei jų praktinis realizavimas. Savo darbe  taikome įvairius  mokymo(si) metodus, akcentuodami  gamtos tyrimus.

Žiema paukšteliams ir žvėreliams tikras išlikimo metas. Sniego patalas šiemet anksčiau užklojo laukus ir miškus. Mažieji sparnuočiai neišgalėtų žiemoti, jei ne žmonės, kurie įrengia lesyklėles ir parūpina maisto.

Lapkričio 29 dieną 1 klasės mokiniams vyko  integruota pasaulio pažinimo- matematikos pamoka „Prie lesyklos“  gimnazijos kiemelyje. Mokiniai prie tėvelių pagamintų lesyklėlių kalbėjo apie žiemojančius paukščius, skaičiavo įvairius objektus.

Dėkojame Patricijos tėveliui, Tomui Jarašiūnui, už pagamintas lesyklėles. Dabar galėsime rūpintis paukščiais ir per klasės langus stebėti juos.

Mokytoja Ingrida Jašiskienė