Nepriklausomybės diena

Paskutinę dieną prieš žiemos atostogas Gruzdžių gimnazijos bendruomenė minėjo Vasario 16-ąją. Ši diena prisimenama kiekvienais metais, tačiau visada stengiamės ieškoti kuo įvairesnių ir įdomesnių šios šventės minėjimo formų. Šiais metais gimnazijos sportininkų komanda vyko į Šakynos skyrių ir dalyvavo tradiciniame bėgime. Mūsų pradinukai šį kartą labai kūrybiškai pažvelgė į valstybės vėliavą ir pasipuošė mūsų trispalvės spalvomis, surengdami akciją „Geltona, žalia, raudona.“ 5-8 ir I- IV gimn. klasių mokiniai gimnazijos kieme stebėjo mūsų jaunųjų šaulių žygiavimą ir rikiuotę prie valstybės vėliavos. Vyko vėliavos pakėlimo ceremonija bei naujų jaunųjų šaulių pasižadėjimas. Į šaulių komandą priimti šeši nauji nariai. Didžiuojamės gimnazijoje turėdami tokia veikla besidominančius mokinius. Pilietiškumo ir patriotiškumo juos moko mokytojas A. Šlikas.

Pilietinio ugdymo darbo grupė