Inkilų kėlimo akcija 2023

Vasario- kovo mėnesiais pradinių klasių mokytojų metodinė  grupė ir gimnazijos ekologinio ugdymo grupė gimnazijoje organizavo akciją ,,Inkilų kėlimo akcija“. Akcijos metu į gimnaziją mokiniai atnešė 41 inkilą. Į akciją įsitraukė ir gimnazijos bendruomenės nariai- mokinių tėveliai, seneliai, kurie ir gamino inkilėlius. Smagu, kad akcijoje dalyvavo ir vyresniųjų klasių mokiniai: L. Lapinskaitė (7 kl.), E. Kundrotas (8 kl.), N. Buožys (8 kl.), Justas Valiuškis (10 kl.), Eligijus Nagys (6a kl.), Urtė Jukniūtė (6 b kl.), Laurynas Petrokas (6b kl.). Visi, atnešę inkilus, buvo apdovanoti padėkomis. Na, o pradinukai patys vežė savo inkilus pakabinti į mišką. Netikėtos kovo mėnesio oro sąlygos truputį kėlė nerimą, bet tikslas buvo pasiektas. Kad ir per pusnis brendant,  inkilėliai buvo sukabinti į medžius. Atlikę savo misiją, vaikai šildėsi prie laužo, kepė dešreles, zefyrus. Iškylos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti medaliais. Už šią iškylą labai dėkojame 4 klasės mokinės Kotrynos tėveliams. Taip pat 4  klasės mokinio Arijaus tėčiui, kuris padėjo sukabinti inkilus. Keletas bus pakabinta gimnazijos teritorijoje.

A. Mykolaitie