Kovo 13-17 dienomis 1 ir 2 klasės mokiniai dalyvavo iššūkių pamokose

Kovo 13-17 dienomis 1 ir 2 klasės mokiniai dalyvavo iššūkių pamokose. Iniciatyvą paskelbė mokytoja metodininkė iš Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos- daugiafunkcinio centro Alvadorija Keblytė, projekto esmė pateikti vaikams iššūkį – probleminį klausimą, kurį vaikai turi išspręsti. Ji pateikė probleminį klausimą ,,Kodėl Pelenė pametė batelį, jeigu jis jai tiko? „Antrąjį iššūkį pateikė vaikams mokytoja ekspertė iš  Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos. Ji pasiūlė pasvarstyti, kaip pasikeistų žmonių gyvenimas, jeigu atrastume laiko mašiną?” vaikai kartojosi vaiksmo žodžius ir piešė komiksus, mokėsi pasakoti. O kovo 17 d. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyriaus vyresnioji  mokytoja Sigita Laurutavičienė pakvietė vaikus išspręsti problemą ,,Ar stiklinė pusiau tuščia ar pusiau pilna?” Teko pamąstyti kaip žiūrime ir vertiname dalykus aplink save. Vyko nuotolinės atviros pamokos, netrūko džiaugsmo, įdomių idėjų, komandinio darbo. O mokytojų mintyse jau kirba naujų minčių.