Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20 d. gimnazijoje vyko patyriminio ugdymo diena skirta pasaulinei Žemės dienai paminėti.   6 a kl. mokiniai per gamtos ir žmogaus pamoką, I gimn. kl. per fizikos pamoką  atliko praktinius darbus susijusius su elektros srove, aptarė nebenaudojamų baterijų surinkimo svarbą. III  gimn. kl. laboratorinio darbo metu apskaičiavo laisvojo kritimo pagreitį ir išsiaiškino, kodėl skirtingose Žemės rutulio vietose jis gali būti skirtingas. Per biologijos pamoką 7 klasėje vyko protmūšis ir kūrybinių užduočių atlikimas, kurias parengė Akmenės Kamanų rezervato darbuotojai kartu su Latvijos Tervetės nacionaliniu parku. 8 klasės mokiniai diskutavo apie ekologinius pabėgėlius ir ekologinių katastrofų problemas. Mokslo sriubos parengtą laidą apie anglies dioksido emisiją stebėjo ir aptarė 8, 10 kl.

Mokytojos D. Jonkienė ir L. Zdanavičienė