Paroda „Studijos ir Karjera 2023“

Kovo 30 dieną  II – III gimnazinių klasių mokiniai lankėsi Vilniuje žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos ir Karjera 2023“. Dvi dienas vykusioje parodoje prisistatė Lietuvos universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, kalbų mokymo bendrovės, Lietuvos verslo įmonės. Šių metų parodos „Studijos 2023“ akcentas – karjeros planavimas, įsidarbinimo galimybės, mokymasis visą gyvenimą. Parodos turinys buvo orientuotas į praktines žinias, kaip įkurti verslą, kaip pasirinkti tarp darbo pasiūlymų, kaip parengti išskirtinį CV, kam reikalingas motyvacinis laiškas, kaip vyksta darbo pokalbis. Mokiniai, apsilankę šioje parodoje, turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairiomis studijų programomis Lietuvoje. Mokinius individualiai konsultavo profesionalūs karjeros konsultantai, įvairių aukštųjų mokyklų atstovai.