Viktorina – konkursas Žemės dienai paminėti 

Kovo 23 d. dvi mūsų gimnazijos komandos dalyvavo Šiaulių rajono 5 – 8 klasių mokinių virtualioje viktorinoje „PAŽINK. BENDRAUK. TOBULĖK”. Komanda, kurią sudarė: G. Žvirblytė, L. Petrokas, G. Griguola, A. Vainauskytė – užėmė II – ąją vietą. Renginys buvo skirtas Žemės dienai paminėti. Konkursą sudarė 7 turai:  gamta – mūsų namai, skaičiai gamtoje, rašytojai apie gamtą, aplinkosauga (anglų kalba), kuo aš galiu padėti žemei, sportas ir gamta, gamtos vaizdai dailės kūriniuose. Tarp viktorinoje dalyvavusių visų rajono penktokų  G. Žvirblytei II – oji vieta, tarp šeštokų L. Petrokui II – oji vieta, tarp septintokų G. Griguolai  III – oji vieta, tarp aštuntokų A. Vainauskytei III – oji vieta. Antrosios  gimnazijos komandos  mokiniai: V. Bačkys, M. Stonytė, U. Jokubaitytė ir D. Birantas taip pat stengėsi ir jiems pavyko  daug užduočių atlikti teisingai.


Mokytoja Daiva Jonkienė