Balionu varoma mašina

Kovo 31 d. 7 ir 6 klasės 15 mokinių dalyvavo projekto „Ugdymas netradicinėse aplinkose” edukaciniame užsiėmime „Balionu varoma mašina”. Nuvykę į VU ŠA STEAM centrą mūsų mokiniai pasigamino automobiliukus, kurie dalyvavo varžybose, kas toliau nuvažiuos. Toliausiai nuvažiavo ir I – ąją vietą užėmė Lauryno Petroko ir Pijaus Jokubausko automobiliukas. Taip pat gerai ir tiesiai varžybose važiavo Martyno Gužausko ir Gabrieliaus Gedmino, Beno Miniausko ir Jordano Jokubaičio pagamintos transporto priemonės. Analizuojant, kodėl iš baliono išeinantis oras stumia pirmyn pagamintą automobiliuką, reikėjo taikyti fizikos, gamtos ir žmogaus pamokose išmoktas taisykles, dėsnius. Šis praktinis užsiėmimas mokiniams labai patiko.

Mokytoja Daiva Jonkienė