Tvarumo akcija „Saugokime gamtą“

Kviečiame prisijungti prie pradinių klasių mokytojų metodinės ir ekologinio ugdymo grupių organizuojamos tvarumo akcijos ,,Saugokime gamtą“. Į šią akciją mūsų gimnaziją pakvietė Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ ir „Daiktų kiemas“ jau trečius metus bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“. Šiaulių regione veikiančiose dalijimosi daiktais stotelėse „Daiktų kiemas“ iš gyventojų priimami 0,5 litro talpos užsukami stiklainiai ir perduodami Vilniaus padalinyje veikiančiai maisto perdirbimo virtuvei, kurioje žmonių sunešti stiklainiai pripildomi iš nuo iššvaistymo išsaugotų daržovių, vaisių, kruopų ir pan. pagamintais troškiniais, sriubomis, džemais ir išdalinami maisto stokojantiems žmonėms.

Tad kviečiame gimnazijos bendruomenę dalyvauti šioje akcijoje. Kviečiame paaukoti švarius, be etikečių, be dangtelių 0,5 litro talpos užsukamus stiklainius ir iki balandžio 17 d. juos atnešti į mokyklą. Pradinių klasių mokiniai stiklainius neša į savo klases, vyresniųjų klasių mokiniai ir visi kiti bendruomenės nariai –į prie budėtojos padėtą dėžę (pirmame aukšte). Surinkti stiklainiai bus perduoti Labdaros ir paramos fondo ,,Maisto bankas” – maisto gamybos skyriams.


Gerų darbų per daug nebūna ❣️