Gruzdžių gimnazijos pradinukai – olimpiadų, konkursų dalyviai ir prizininkai

Pavasaris – olimpiadų, konkursų, konferencijų metas. Kovo mėnesį vyko Šiaulių rajono dailyraščio konkursas ,,Rašom dailiai, be klaidų“. Jame prizinę, 2-ą vietą, laimėjo trečios klasės mokinys Arnas Sabutis. Kovo mėnesį taip pat vyko rajoninė pradinių klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiada. Joje trečiokė Marta Meiliulytė užėmė antrą vietą. Balandžio 4 d. Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijoje vyko 3–4 klasių mokinių Lietuvos matematikos olimpiados Savivaldybės etapas. Jame vėl sėkmingai pasirodė Gruzdžių gimnazijos pradinukai. Ketvirtokas Rytis Vaitiekaitis užėmė 1-ą vietą, trečiokė Marta Meiliulytė – 3 vietą.

Kovo mėnesį taip pat vyko tarptautinė pradinių klasių mokinių praktinė- pažintinė anglų kalbos konferencija ,,I am so happy”. Čia sėkmingai mūsų mokyklą atstovavo trečiokės Marta Meiliulytė ir Viltė Gedminaitė, ketvirtokė – Andrea Kudlaitė.

Taip pat nemažai pradinių klasių mokinių dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo mokyklų I-IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko, skirto pasaulinei Žemės dienai, konkurse. Mokiniai sukūrė puikių kompiuterinių piešinių. Rezultatai dar nepaskelbti.

Ir tai dar ne visi konkursai, kuriuose šiais mokslo metais dalyvavo mūsų pradinių klasių mokiniai.

Džiaugiamės šauniais pradinių klasių mokiniais ir linkime jiems sėkmės kituose konkursuose.

Pradinių klasių mokytojos