„Nepažintas mikropasaulis: pamatyk nematomą”

5 klasės mokiniams  gamtos ir žmogaus pamoka vyko VU Šiaulių akademijos STEAM centre. Mokiniai su gamtos mokytoja Orinta dalyvavo veikloje – nematomas mikropasaulis.
Pamokos „Nepažintas mikropasaulis: pamatyk nematomą”  metu penktokai susipažino kaip reikia naudotis skaitmeniniu bei šviesiniu mikroskopu. Skirtingais mikroskopais tyrinėjo mikropreparatus ir palygino gautus vaizdus. Į gimnaziją mokiniai sugrįžo pilni naujų žinių ir įspūdžių.  Penktokai žino, kad mikroskopu galima gauti padidintą vaizdą. Suprato, kas yra optinė sistema bei kad skirtingais mikroskopais galima gauti skirtingo dydžio vaizdą. Geba naudotis mikroskopu ir stebėti akimi nematomus objektus, pasigaminti didinimo sistemą.