„Siluetų kūrimas”

Projektas „Ugdymas netradicinėse aplinkose” sėkmingai tęsiasi. Balandžio 20 d. 6 – 7 klasių mokiniams fizikos, gamtos ir žmogaus pamokos vyko netradicinėje aplinkoje.
Edukacinis užsiėmimas „Siluetų kūrimas“ pakvietė apsilankyti Venclauskių namuose-muziejuj, kuriuose tarpukario metais nuolatos gyveno daugybė vaikų – Venclauskių šeima augino ir rūpinosi vaikais, likusiais be tėvų globos ar iš sunkiau besiverčiančių šeimų. Gausus globotinių būrys susigalvodavo įvairiausių įdomių užsiėmimų. Užsiėmimo metu mūsų mokiniai   išmėgino vieną iš jų mėgiamų užsiėmimų – autentišku būdu sukurė savo profilio siluetą. Užsiėmimo metu dalyviai piešė vienas kito siluetus, pasitelkę specialius prietaisus (siluetų piešimo rėmelį, pantografą ir kt.) juos sumažino iki reikiamo dydžio, ir pagal individualius sprendimus parengę rėmelį sukurė autentišką savo profilio atvaizdą.

Mokytoja Daiva Jonkienė