Minėjome bendruomenės dieną ir gimnazijos gimtadienį

Šis penktadienis mūsų gimnazijoje buvo išskirtinis – šventiškas, skambantis nuo dainų, šokių ritmų vidiniame kiemelyje, pripildytas jaunatviško šurmulio, įvairių netradicinių veiklų. Kitaip ir negalėjo būti – juk šventėme septynioliktąjį savo mielos mokyklos gimtadienį ir minėjome bendruomenės dieną. Visų klasių mokiniai pirmąją pamoką dalyvavo viktorinoje, o vėliau kiekvienas galėjo pildyti savo kūrybines svajones, pasitelkti fantaziją ir kurti fotokoliažą iš keistų nufotografuotų kadrų, fotografuoti ir piešti save neįprastai, išradingai, juokingai, atkartoti žymių dailininkų paveikslus gyvai arba juos piešti. Pradinukai piešė savo svajonių mokyklą, kūrė sveikinimus gimnazijai ir šoko draugystės šokius. Tie, kas užsuko į skaityklą, pamatė, kokių puikių kūrybinių sumanymų turi gimnazijos darbuotojai: ten veikia jų darbų paroda.  Gimtadienis būtų ne gimtadienis, jei nebūtų linksmybių, todėl per penktą pamoką kultūros centre skambėjo dainos, trepsėjo mažieji šokėjai, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas. Jis įteikė diplomus ir padėkas konkursų, olimpiadų, sportinių varžybų nugalėtojams.