Ketvirtokų išvyka į grybų auginimo fabriką

Gegužės 24 d. ketvirtos klasės mokiniai vyko į grybų auginimo fabriką ,,Baltic Champs“. Į šią įmonę ketvirtokai vyko susipažinti su klasės draugės Domilės mamos darboviete, nes klasė dalyvauja projekte ,,Šok į tėvų klumpes 2023“.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) devintus metus iš eilės inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse Šok į tėvų klumpes 2023“ ir kviečia šalies bendrojo ugdymo mokyklas prisijungti prie šios nacionalinės profesinio veiklinimo iniciatyvosIniciatyvos tikslas yra suteikti 1-12 klasių mokiniams profesinio veiklinimo paslaugas, ugdyti mokinių karjeros kompetencijas, įtraukiant į šį procesą mokinių tėvus/globėjussupažindinant su artimųjų profesijomis ir fizinėmis darbo vietomis. 

Grybų auginimo fabrike mokiniai susipažinimo su grybų auginimu, gamybos procesu.

Dėkojame karjeros mokytojai Vilmai Račkauskienei, pakvietusiai dalyvauti šiame projekte ir Ritai Puzirevskienei, aprodžiusiai mūsų klasei savo darbovietę.


Mokytoja Aurelija Mykolaitienė