Dešimtokų išvyka į Klaipėdą 2023

Birželio 13 dieną II gimnazinės klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką Klaipėdoje. Vizito metu moksleiviai susipažino su Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje dėstomomis programomis, karjeros galimybėmis, jūrine kultūra ir sparčiai modernėjančia jūrine industrija. Karjeros ir komunikacijos skyriaus vedėja V. Navickaitė, pristatė studijų programas bei jūrininkų rengimo sistemą, pagrindines laboratorijas, kuriose mokiniai turėjo galimybę „paplaukioti“ virtualiame laive bei patirti, ką reiškia plaukti laivu ir kaip atrodo jūra audros metu, atliko Kahoot! užduotis, susijusiais su laivininkyste. Mokiniai sužinojo, kad sėkmingai baigę 12 klasių, jei norės, galės jūrinę profesiją studijuoti Klaipėdoje.

Vėliau mokiniai vyko į  „Babilono sodų“ edukaciją „21 pasaulio stebuklas“, Vaikščiodami po sodą, mokiniai buvo supažindinti su 21 architektūros statinių miniatiūra iš 4 pasaulio žemynų, nuo Amerikos krantų iki Australijos paplūdimių. Edukacijos metu sužinojo kokiuose žemynuose yra tam tikri kultūriniai objektai, kurioje šalyje jie yra pastatyti ir kuo jie ypatingi, atliko praktines užduotis.  Edukacijoje stiprino dailės, istorijos, geografijos žinias bei kėlė kultūrinį sąmoningumą. Iš kelionės mokiniai grįžo kupini gerų įspūdžių.

II gimnazinės klasės auklėtoja Vilma Šimkuvienė