Šiaulių rajono jaunimo centro darbuotoja

Spalio 24 d. Gruzdžių gimnazijoje vyko susitikimas su Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Simona Dambrauskiene ir Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininke , Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro jaunimo darbuotoja Aurika Marčenkaite. Gimnazijos mokiniams buvo pristatytas kasmetinis ir šiemet sausio mėnesį planuojamas organizuoti Šiaulių rajono jaunimo apdovanojimų renginys. Aptartos galimos nominacijos. Susitikime dalyvavę gimnazistai pateikė savo pasiūlymus dėl renginio organizavimo formos, kaip pritraukti jauną žmogų sudalyvauti. Simona ir Aurika kvietė jaunus žmones prisidėti ir organizuojant renginį, kvietė kleisti šią žinią moksleiviams, ieškoti savo mokykloje aktyvių jaunuolių ir nepamiršti bendradarbiauti. Susitarta, kad mokyklos prezidentė Rugilė Jasinskaitė perduos jaunuolių mintis renginio organizatoriams.

Socialinė pedagogė Rosita Veikalienė