Sveiko maisto fiesta

Gimnazijoje vyko tradicinis renginys – „Sveiko maisto fiesta“. Jame dalyvavo 1- IVg kl., paruošusios po sveikuolišką patiekalą. Kai tik akį traukiantys patiekalai nugulė ant valgyklos stalų, renginyje apsilankę mokiniai turėjo progą jų paskanauti ir išrinkti labiausiai patikusius – skirti tris prizines vietas. Skaniausio patiekalo vardą pelnė morkų pyragas, originaliausio – kriaušių desertas, populiariausio – sveikuoliški batonėliai. Visų patiekalų autoriai buvo apdovanoti puikiais prizais – melionais. Klasių seniūnai organizavo viktoriną apie sveiką gyvenseną, o šauniausi jos dalyviai  džiaugėsi praktiškomis dovanomis – tušinukais ir pieštukais. Nuoširdžiai dėkojame seniūnų tarybai už puikias idėjas ir draugišką bendradarbiavimą.

Sveikatingumo grupė