Išvyka pas Gruzdžių ugniagesius 2023

Gimnazijos pirmokėliai aktyviai susipažįsta su juos supančia aplinka, ją tyrinėja. Įvairi integruota veikla leidžia vaikams pažinti pasaulį, skatina  kūrybiškumą ir džiugina.

Mokiniai per lietuvių kalbos pamoką nagrinėjo temą ,,Ką veikia ugniagesiai gelbėtojai?“, per visuomeninio ugdymo pamoką gimnazijos patalpose susipažino su įvairiais informaciniais ženklais: ,,Gesintuvas“, ,,Išėjimas“, ,,Elektros skydinė“, ,,Susirinkimo vieta“ ir kt.. O lapkričio 9 d. lankėsi pas Šiaulių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Gruzdžių ugniagesius. Ugniagesys gelbėtojas A. Virbickas supažindino vaikus su tarnybos patalpomis, papasakojo apie sudėtingą darbą. Didžiausią įspūdį paliko gaisrininkų mašina. Į ją netgi buvo galima įlipti ! Labai įdomu buvo šioje išvykoje.

Mokytoja A. Mykolaitienė