III gimnazinės klasės mokiniai lankėsi VU Šiaulių akademijoje

Įgyvendinant profesinio orientavimosi programą, III gimnazinės klasės mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje.

Supažindinimas su studijomis prasidėjo linksma muzikine mankšta, kurią vedė doc. Gediminas Ramanauskas. Po aktyvios veiklos, studijų pasiūlą VU Šiaulių akademijoje pristatė doc. dr. Lina Garšvienė ir akademinė konsultantė Audronė Grišiuvienė. Gimnazistai buvo supažindinami su studijų galimybėmis, stipendijomis, tarptautinių mokymų galimybėmis universitete ir kita. Po VU Šiaulių akademijos pristatymo vyko konkursas, kur III gimn. klasės mokiniai įtvirtino naujas žinias. Po įgytų žinių, vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Antukienė pravedė ekskursiją: parodė ir papasakojo apie Lietuvos didžiausią knygą, kuri yra VU Šiaulių akademijoje, bibliotekoje aprodė naujausias taikomas technologijas (knygų skaitytuvą, senų knygų ar lapų atnaujinimo galimybes su specialia įranga). Mokiniai apžiūrėjo skirtingais laikotarpiais Lietuvoje naudotą valiutą, aplankė Centų kambarį.

Nuotraukų autorystė: VU Šiaulių akademijos / Emilijos Sasnauskaitės nuotr.