Pradinių klasių  mokinių išvykos į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą

Lapkričio mėnesį pradinių klasių mokiniai vyko į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Nepažintas mikropasaulis: pamatyk nematomą”.

Mokiniai edukacijos metu suprato, kad mus supantis pasaulis labai platus, pradedant nuo mūsų aplinkoje esančių objektų, baigiant beribe Visata. Veiklos metu mokiniai susipažino su mikroskopų sandara, jų rūšimis, mokėsi  naudotis mikroskopu, praktiškai gamino didinimo sistemą. Stebėjo įvairius  objektus pro skirtingus mikroskopus, analizavo ir lygino skirtingais mikroskopais gautus vaizdus. Pradinukai praktiškai įsitikino, kad mikroskopu galima gauti padidintą vaizdą. Susipažino, kas yra optinė sistema bei kad skirtingais mikroskopais galima gauti skirtingo dydžio vaizdą.

Labai svarbu suteikti mokiniams praktika ir tyrimais grįstą mokymosi patirtį, todėl ši išvyka pradinių klasių mokiniams buvo naudinga ir įsimintina.


Pradinių klasių mokytoja Ingrida Jašiskienė