Atvirukų paroda „Žiedai mokytojui“

Nuo 2023 m. spalio 5 d. iki lapkričio 7 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje buvo eksponuojama Šiaulių miesto ir apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 1-8 klasių mokinių atvirukų paroda „Žiedai mokytojui“. Tradiciškai „Meno sodo“ alėja buvo papuošta gražiausiomis rudeninėmis gėlėmis, skirtomis Tarptautinei mokytojo dienai. Tapybos, grafikos ir kitomis technikomis atliktuose darbeliuose perteiktas gamtos formų grožis, žiedų formų ypatumai, gėlių spalvų ir atspalvių įvairovė. Atvirukų parodoje-konkurse dalyvavo 14 ugdymo įstaigų – 8 miesto mokyklos ir 6 Šiaulių rajono ugdymo įstaigos. 64 mokytojai pristatė net 322 savo mokinių atvirukus. Konkurse dalyvavo ir 4 mūsų gimnazijos mokiniai:

  • Vėjas Bačkys  6kl.   Laureatas
  • Egesichora Bužinskaitė  7a kl. Nominacija už kūrybiškumą
  • Patricija Ribikauskaitė   7b kl.
  • Milda Liuberskytė          7b kl.


Mokytoja Vita Baranauskienė