Pradinių klasių renginiai, skirti pasaulinei Žemės dienai paminėti

Kovo 20 d. – pasaulinė Žemės diena. Žemės dienos proga Gruzdžių gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo net keliuose renginiuose. Kovo 21 d. mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje ,,Įdomioji ekologija“. Šis renginys skirtas kiekvienam, kuris nėra abejingas jį supančiai aplinkai bei nori gilinti savo aplinkosaugines žinias. Renginį  organizavo aplinkosauginė iniciatyva Kita forma, kuri pakvietė pradinukus sudalyvauti praktinėje edukacijoje. Edukacijoje mokiniai gilino žinias apie atliekų rūšiavimą, jų perdirbimą. Vėliau patys naujam gyvenimui prikėlė sulčių, pieno pakuotes, iš kurių buvo pagamintos labai įdomios ir gražios sėklų daigyklos.

Taip pat pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų ir I-IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurse ,,Žemė siunčia pavojaus signalus“. Informatikos būrelyje mokiniai su įvairiomis programomis piešė kompiuterinius piešinius. Kiekviena klasė konkursui pateikė po kelis geriausius darbus.  Lauksime rezultatų.

Džiaugiamės darbščiais ir kūrybingais pradinių klasių mokiniais !

Pradinių klasių mokytoja A. Mykolaitienė