Pradinių klasių mokinių integruota veikla „Velykų laukimas“

Šv.Velykos – šviesi ir džiugi šventė, kai mėgaujamės sugrįžusiu pavasariu ir atbudusia gamta. 

Gruzdžių gimnazijos pradinukai visą savaitę dalyvavo integruotose Velykų tema veiklose. Susipažino su artėjančios  šventės papročiais ir tradicijomis, dalyvavo epamokėlėje  „Margučius sugalvojo paukščiai“, kurioje  gamtininkas ir rašytojas Selemonas Paltanavičius pasakojo apie paukščių kiaušinius. Joje vaikai sužinojo, kas gamtoje sugalvojo margučius, kodėl vieni kiaušinėliai margi, o kiti – balti, kaip atrodo skirtingų paukščių dedami kiaušiniai.

Vaikai  piešė, margino, kūrė įvairius darbelius Velykų tema, puošė Velykų medelį.

Sveikiname visus su artėjančiomis Šv. Velykomis ir dalinamės savo veiklų akimirkomis.


Mokytoja I. Jašiskienė