Birželio 20d. Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijoje, vyko Šiaulių rajono seniūnijų varžybos. Varžybose, Gruzdžių seniūnijai atstovavo ir Gruzdžių gimnazijos, dabar besimokantys ir baigę gimnaziją, mokiniai. Krepšinio 3×3 varžybose E.Serba ir L.Barčiauskas užėmė III vietą. Virvės traukimo varžybose, Gruzdžių komanda iškovojo trečią vietą, komandai atstovavo: E.Serba, L.Barčiauskas N.Grigalaitis, J.Gedminas, K.Akstinas. Merginų krepšinio komanda iškovojo II vietą, komandoje žaidė S.Jasnauskaitė. V.Kazlauskaitė , G.Dominauskaitė -Baranauskė. K.Gečaitė- . Futbolo komanda užėmė II v., komandoje žaidė J.Pantelaitis , M Čeputis, E.Čeputis. Šaškių komanda užėmė IV vietą , komandoje žaidė E.Nagytė. Bendroje komandinėje įskaitoje, Gruzdžių seniūnija užėmė I vietą. Gruzdžių seniūnija dėkoja gimnazijos sportininkams, sėkmingai atstovavusiems Gruzdžių seniūniją. Kitais metais seniūnijų žaidynės turėtų vykti Gruzdžiuose.
Fizinio ugdymo mokytojas A. Skėrys
