Gruzdžių gimnazijos ir klubo „Spindulys“ nariai birželio 15-19 dienomis dalyvavo Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro organizuotoje stovykloje „Dengtiltis 2026“.
Susibūrę į kuopą „Gruzdukai“, stovyklautojai išbandė jėgas kariniuose žaidimuose, dažasvydyje ir įvairiose sporto varžybose – žaidė šakėmis, tinklinį, futbolą ir krepšinį. Jaunuoliai mokėsi pinti žibintus ir apyrankes, paslaugų mugėje siūlė savo paslaugas ir uždirbo „Dengtilčio pinigėlių“. Susikooperavę su kita kuopa, uždarbį sėkmingai išleido aukcione – nusipirko du „skanumynų“ paketus.
Didžiausi laimėjimai pasiekti intelektinėse rungtyse – „Gruzdukai“ iškovojo pirmąją vietą šaškių turnyre ir tapo stovyklos protmūšio nugalėtojais.
Stovykloje buvo kupina pirmųjų kartų ir nepamirštamų patirčių. Su nekantrumu laukiame „Dengtilčio’2027″.
