Pažintinė ekskursija 2021

Lapkričio 30 dieną 6 klasės mokiniai kartu su mokytojomis A. Belskiene ir J. Vrublevskaja vyko į Kretingą susipažinti su konditerio profesija. Mokiniai apsilankė Kretingos muziejuje, kur vyko edukacija. Čia susipažino su karamelinių saldainių gaminimo tradicijomis, stebėjo kaip daroma karamelinė masė, raitė įvairių formų karamelinius saldainius ir juos pakavo. Taip pat sužinojo kur galima įgyti konditerio profesija. Kretingoje mokiniai taip pat aplankė žiemos sodą, kuriame susipažino su augmenija, gėrėjosi baseinuose plaukiojančių žuvų grožiu bei dydžiu. Neliko neaplankyti Kretingos dvaro parko objektai –  Astronomis kalendorius ir Saulės laikrodis. Aplankė ir Telšiuose esantį Ilgio ežero pažintinį  taką.