Šiaulių rajono seniūnijų varžybos

Birželio 20d. Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijoje, vyko Šiaulių rajono seniūnijų varžybos. Varžybose, Gruzdžių seniūnijai atstovavo ir Gruzdžių gimnazijos, dabar besimokantys ir baigę gimnaziją, mokiniai. Krepšinio 3×3 varžybose E.Serba ir L.Barčiauskas užėmė III vietą.  Virvės traukimo varžybose, Gruzdžių komanda iškovojo trečią vietą, komandai atstovavo: E.Serba,  L.Barčiauskas  N.Grigalaitis,  J.Gedminas,  K.Akstinas.  Merginų krepšinio komanda iškovojo II vietą, komandoje žaidė  S.Jasnauskaitė.  V.Kazlauskaitė , G.Dominauskaitė -Baranauskė. K.Gečaitė-  .  Futbolo komanda užėmė II v., komandoje žaidė J.Pantelaitis , M Čeputis, E.Čeputis. Šaškių komanda užėmė IV vietą , komandoje žaidė E.Nagytė. Bendroje komandinėje įskaitoje, Gruzdžių seniūnija užėmė I vietą.  Gruzdžių seniūnija dėkoja gimnazijos sportininkams, sėkmingai atstovavusiems Gruzdžių seniūniją. Kitais metais seniūnijų žaidynės turėtų vykti Gruzdžiuose.


Fizinio ugdymo mokytojas A. Skėrys