Integruota fizikos ir muzikos pamoka "Garso apibūdinimas. Dainininkų  – solistų balsai"

Sausio 15 d. aštuntokams vyko integruota fizikos ir muzikos pamoka „Garso apibūdinimas. Dainininkų  – solistų balsai”. Teorines fizikos žinias apie garsus mokiniai praktiškai pritaikė padedant muzikos mokytojai.

Aštuntokai prisiminė,  kad dainininkai solistai, atliekantys klasikinę muziką, skirstomi pagal balso diapazoną: aukšti, vidutiniai ir žemi bei vyrų, moterų ir vaikų. Su fizikos mokytoja mokiniai stebėjo ir aptarė akustinį rezonansą įrodantį bandymą. Integruotoje pamokoje aštuntokai  klausėsi aukšto vyrų balso dainininko Merūno Vitulskio kūrinių, dainavo dainą „Solfedžio”. Pamokos pabaigoje patys mokiniai įsivertino savo balso diapazoną.
Mokytojos: Daiva Jonkienė ir Sandra Pakštienė