Rugsėjo pirmosios šventė

Po ilgos ir puikios vasaros atostogų Gruzdžių gimnazijos bendruomenė susirinko mokyklos kiemelyje paminėti naujų mokslo metų pradžios. Šventę su   mokytojų pagalba organizavo ir vedė III g. klasės mokiniai. Tradiciškai  pirmokus ir jų mokytojas į šventę palydėjo gimnazijos abiturientai. Sveikinimo žodį tarė direktorius Juozas Vasiliauskas, įteikė pinigines premijas puikiai praėjusius mokslo metus baigusiems mokiniams, padėkojo mokinių tėveliams, suteikusiems daugiausiai pagalbos klasių auklėtojams, rajono savivaldybės vardu skaitymo knygelėmis pradžiugino pirmokėlius. Geras oras leido visiems pabendrauti, pasidžiaugti švente, skambėjo muzika ir eilės, aplink mirgėjo spalvomis rudens puokštės ir mokinių, mokytojų ir tėvelių šypsenos…

SVEIKŲ  IR  SĖKMINGŲ  VISIEMS  MOKSLO  METŲ !


Organizatoriai