Kelionės stiprina draugystę

Gruzdžių gimnazijos 7  klasės mokiniai, lydimi klasės  auklėtojos, dalyvavo edukacinėje išvykoje į Klaipėdos miestą.  Pirmiausia  atvykome į Karinių Jūrų Pajėgų Karo Laivų Flotilę   Mus  pasitiko, buvęs Gruzdžių gimnazijos mokinys, dabar Kapitonas  ltn. Tadas Kazelskas.  Tadas papasakojo  apie  karinius laivus, parodė, kaip  laivas valdomas. Kokiomis  sąlygomis dirba  ir gyvena karinio jūrų laivyno jūreiviai ir karininkai.

Toliau  važiavome į Edukateką . Edukacinėje programoje ,,Baltų raštai ir ženklai“ mokiniai sužinojo  apie lietuvių liaudies simboliką,  buvo sudarytos galimybės patiems, lietuvių liaudies  simbolių motyvais, pasigaminti personalizuotus marškinėlius.

O po to prasidėjo linksmybės. Nuvykome į ,,Menimelts“ parką.  Vaikai  parke turėjo galimybę linksmai  ir sportiškai praleisti laiką. Lipo ant aukščiausių trasų. Čiuožė lynais, išbandė sudėtingiausias kliūtis. Visi  pavargę, bet linksmi su daina grįžome į namus. Buvo nepakartojamai smagi  kelionė.


Klasės auklėtoja Rima