Tarptautinės gimtosios kalbos minėjimas gimnazijoje

Ši diena buvo paminėta išties šauniai. Prieš pamokas mokiniai klausėsi dvyliktokų vedamos radijo laidos, o vėliau, pamokų metu, į įvairias veiklas įsitraukė visos klasės. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis rinko gražiausius lietuviškus žodžius. O tarp jų išrinktų žodžių dažniausiai minimi buvo šie: saulė, Lietuva, draugystė, šeima, meilė, ačiū. Išrinkę gražiausius žodžius, mažieji mokinukai juos iliustravo – ir piešiniai pražydo nuostabiomis spalvomis. Gražiausi piešiniai eksponuojami parodoje, gimnazijos pirmame aukšte.

• 5 – 6 klasių mokiniai susitiko viktorinoje „Kas geriausiai išmano lietuvių kalbą“ . Dalyviams  reikėjo pasukti galvas, kad sėkmingai įveiktų pateiktas užduotis. Viktorinos laimėtojais tapo penktokai.
  • 7 – 8 klasių mokiniai susirungė viktorinoje „Gerbkime gimtąją kalbą“. Joje taip pat reikėjo sumanumo, žinių ir lietuvių kalbos išmanymo. Sėkmė lydėjo aštuntokus, septintokai nuo nugalėtojų atsiliko tik vienu tašku.