Pi diena 2023

Kovo 14 d. gimnazijoje paminėta Pi diena. Tai begalinės dešimtainės trupmenos, kurios pirmieji skaitmenys 3 ir 14, diena.

Mokiniai pagal Pi skaitmenis piešė Pi miestą. 
Susiskirstę į komandas, gamino makaronų tiltus. Kiekviena komanda iš 1 spageti makaronų pakelio ir 6 gabalėlių plastilino turėjo pagaminti duotus matmenis atitinkantį ir  kuo didesnį svorį atlaikantį tiltą. Užduotis nebuvo lengva, pavyko ne visoms komandoms. Tvirčiausius ir matmenis atitinkančius tiltus pastatė komandos „Trūksta gumučių” (600 g), „Nebloga” (500 g), „Mažai plastilino” (450 g). Matmenų neatitinkantys, tačiau tvirtumu išsiskiriantys, buvo II gimn. kl. komandos be pavadinimo (2000 g) ir „Ančiukų” (600 g) tiltai. 
Tvirčiausius tiltus pagaminusios komandos atstovaus gimnaziją  Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2023“ pirmajame atrankos etape.