Miškasodis

II gimn. klasės mokiniai kartu su mokytojomis Orinta ir Laima tęsia medelių sodinimo tradiciją ir džiaugiasi galėdami prisijungti prie „Lietuvos didžiagirių” išplėtimo – miško sodinimo. Balandžio 16 dieną  Kurtuvėnų regioninio parko ribose, Šiaulių raj. , 12  kelio Šiauliai – Kelmė Nr. 2106, mokiniai kartu su organizatoriais UAB „Vizon”, Lietuvos privačių miškų savininkų asociacija ir www.miskininkas.eu sodino mišką ir dalyvavo integruotose edukacinėse veiklose. Mokiniams buvo pristatyta „Lietuvos didžiagirių” knyga. Mokiniai išmoko teisingai sodinti medžius, kad jie prigytų ir gerai augtų. Dalyvavo edukacijose: iš rievių mokėsi nustatyti medžio amžių, mokėsi pažinti ir išvardinti medžius kurie auga aplink laukymę. Mokiniai išmoko susikurti laužą iš šlapių malkų, taip pat išsiaiškino kur teisingai sukrauti laužą stovyklaujant.

Dėkojame organizatoriams už šiltą arbatą, gardžią košę ir keptus saldžius zefyrus