2024-04-15 Gruzdžių kultūros centre. Gruzdžių gimnazijos pradinių klasių mokiniai mokėsi dailės kitose erdvėse. Mokiniai grupelėse piešė pavasarį. Draugystė spinduliavo puikią nuotaiką ir padovanojo šiltus piešinius Gruzdžių kultūros centrui.
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.