Padėkos diena

„Mes visada turime už ką padėkoti vieni kitiems…“

2024 m. birželio21 dieną Gruzdžių gimnazijoje nuskambėjo 

Susirinko gausus būrys mokinių, tėvų, mokytojų. Šios išskirtinės šventės nekantriai ir su maloniu virpuliu širdyje laukė kiekvienas bendruomenės narys. Gimnazijos  gyvenimo tempas yra be galo spartus, todėl ši prasminga diena – Padėkos diena – priverčia mus stabtelėti, apsidairyti aplinkui, susivokti savo mintyse, įvertinti nuveiktus darbus, padėkoti vienas kitam už teikiamą pagalbą, paramą, palaikymą.

Gimnazijos  direktorius , išsakė  šiltus padėkos žodžius visai gimnazijos  bendruomenei ir įteikė padėkas mokiniams, tėveliams,  akcentavo, kad tik laimingi vaikai ir darni mokykla yra mūsų tvarios ateities visuomenės pagrindas. Gražiausius žodžius ir padėkas lydėjo nuotaikingas koncertas.

Už šį koncertą  dėkojame  I gimnazinės klasės mokiniams.

Padėkos diena – prasminga šventė, skleidžianti kiekvieno iš mūsų širdyje tauriausius jausmus – gėrį, nuoširdumą, dėkingumą, pagarbą artimam. Pasibaigus šventei, nuslūgus emocijoms – nepaprasta vidinė ramybė ir pilna širdis gėrio. Aišku viena, prasideda taip  lauktos  vasaros atostogos.


I gimnazinės klasės auklėtoja Rima Bernotienė